Różowy Październik w VI LO

Dzięki zaangażowaniu i rewelacyjnej organizacji klasy 2E w środę 25 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Różowej Wstążeczki!

Uczniowie klasy 2E samodzielnie wykonali różowe wstążeczki, które były rozdawane wszystkim chętnym nauczycielom i uczniom. Wielu uczniów i nauczycieli ubrało się tego dnia na różowo. Na czwartej lekcji nauczyciele wyświetlili prezentację multimedialną na temat profilaktyki raka piersi oraz spot profilaktyczny (dostępny na Facebooku). Na korytarzach zawisły plakaty profilaktyczne, wykonane również przez uczniów klasy 2E. Poza nauką biologii i chemii w zakresie rozszerzonym, klasy o profilu biologiczno-chemicznym w naszej szkole dzielą się swoją wiedzą dotyczącą profilaktyki z całą społecznością szkoły. Myślę, że sezon dni profilaktyki w roku szkolnym 2023/2024 możemy uznać za otwarty.

Koordynator akcji,

Grzegorz Andrzej Zagulski

Możesz również polubić…