Salon Maturzystów 2021

24 września 2021 r. odbędzie się Pomorski i Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów 2021, przygotowany we współpracy z Okręgową Komisją Egzaminacyjną oraz Kuratorium Oświaty w Gdańsku/Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Wydarzenie, w formule online,  jest przeznaczone dla uczniów ostatnich klas liceów i techników przygotowujących się do egzaminu maturalnego i rekrutacji na studia.

W programie Salonu przewidziano prezentacje ekspertów OKE na temat przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych oraz prezentację oferty studiów uczelni z całej Polski. W strefie EXPO uczniowie będą mogli odwiedzić wirtualne stoiska uczelni i porozmawiać na czacie z ich przedstawicielami.

Rejestracja na Salon odbywa się poprzez wypełnienie formularza na stronie https://salonmaturzystow.pl/2021/salon/pomorski-i-kujawsko-pomorski. W dniu Salonu otrzymają Państwo link do transmisji – wystarczy w niego kliknąć i będzie można udostępnić transmisję całej grupie na dużym ekranie. Bardzo prosimy, aby zarejestrowani uczniowie mogli odbywać wirtualny spacer po stoiskach już od godziny 9.00. Uczniowie otrzymają także Informator dla Maturzystów 2022 w formie e-booka.

W razie pytań czy wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami: Anna Wdowińska, email: a.wdowinska@perspektywy.pl, tel. 609 999 514.

You may also like...