Mikołajkowy pasjans biblioteczny

Biblioteka szkolna nie zostawia swojego Czytelnika nawet w okresie przedświątecznym.
Z nutką rozrzewnienia wspominamy ubiegłoroczna akcję mikołajkową, podczas której przygotowałyśmy dla Was szereg niespodzianek wraz z kultowym kalendarzem adwentowym. Wspomnień czar….

Nie ma świąt bez kalendarza, a ten był wyjątkowy, skrywał same niespodzianki.
Z największą radością spotykały się upominki w postaci pakietu świątecznych przekąsek – mandarynki i czekoladowe mikołaje.

Jesteśmy zasmucone faktem, że nie możemy się z Wami spotykać, zwłaszcza teraz, kiedy nadchodzą święta. Nie dzielimy się wrażeniami lekturowymi, nie możemy podrzucić żadnego tytułu pasującego do świątecznego anturażu.
Ale… zaraz, zaraz, od czego jest internet?! Jako że bibliotekarze to sieciowe bestie, szybko znalazłyśmy sposób na to, by spełnić swój bibliotekarski obowiązek i podrzucić Wam garść książkowych polecajek. A ponieważ natchnione jesteśmy jeszcze po andrzejkowych szaleństwach, wykorzystamy do tego karty. Pomaga nam w tym oczywiście Mikołaj, jako rozdający.
A zatem – do dzieła, ciągniemy karty i patrzymy, z jaką lekturą spędzimy tegoroczne święta.

https://wordwall.net/pl/resource/7800323

Tytuły należy oczywiście traktować z przymrużeniem oka. Niemniej nasze życzenia są jak najbardziej szczere.

Kochani – na święta i nie tylko – radości, powodzenia, spełnienia najskrytszych marzeń, aby zawsze chciało Wam się sięgać wyżej (nie tylko wśród bibliotecznych regałów). Spędźcie ten czas najlepiej jak potraficie w rodzinnym gronie. I obyśmy szybko spotkali się na żywo… w bibliotece 🙂

Wesołych, zdrowych i spokojnych świąt życzą
Bibliotekarki VILO

Może Ci się również spodoba