Zaproszenie do udziału w CEMS Chance XVII

W imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy ponownie zaprosić uczniów do udziału w siedemnastej edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie od 2 do 6 grudnia 2019 r. w Warszawie.

Tegoroczny CEMS Chance to cykl 5-dniowych warsztatów skierowanych do uczniów I klas szkół ponadpodstawowych oraz I klas liceum z całej Polski (roczniki 2004 i 2003), którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej lub zdrowotnej. Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w cyklu warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych, które mają na celu pomóc im w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej, zachęcić do samorozwoju i ułatwić start w przyszłość.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach od 21 października do 4 listopada poprzez formularz zamieszczony na naszym facebookowym fanpage’u:

https://www.facebook.com/CEMSchance/

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu..

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy pod następujący adres beniamin.szlachciak@gmail.com w tytule wpisując CEMS Chance rekrutacja.

You may also like...