Nauczyciele VI LO

LISTA NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

  1. Borys Agnieszka – język niemiecki, wychowawczyni kl. IIIC
  2. Chalimoniuk Natalia – nauczycie bibliotekarz, wdżwr
  3. Chorab Andrzej – wychowanie fizyczne
  4. Czoków Magdalena – wychowanie fizyczne, wychowawczyni kl. IC
  5. Dobrowolska-Rudowicz Anna – język polski
  6. Dopieralski Marek – religia
  7. Gajewska Magdalena – język angielski
  8. Gałązka Małgorzata – język polski, wychowawczyni kl. IID
  9. Gross Marzena – biologia
  10. Grzymała Grażyna – biologia
  11. Gzela Adam – matematyka
  12. Jabłonowska-Stojek Ewa – chemia
  13. Jank Adam – filozofia, etyka
  14. Jeszke Anna – fizyka
  15. Jędrzejak Karolina – matematyka, informatyka
  16. Jurewicz Emilia – język angielski
  17. Kawa Anna – religia
  18. Kosmalski Grzegorz – język niemiecki, wychowawca kl. IIIA
  19. Kościelak Małgorzata – chemia, wychowawczyni kl. IIE
  20. Kowalska Magdalena – pedagog
  21. Kowalska Marta – pedagog specjalny
  22. Krause-Szymura Małgorzata – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i teraźniejszość
  23. Kurowska-Sobczyk Krystyna – język polski
  24. Lachowicz Magdalena – wychowanie fizyczne
  25. Luścińska Katarzyna – język angielski
  26. Łuczyńska Katarzyna – matematyka
  27. Majda Jolanta – język niemiecki
  28. Małkowska Maria – podstawy przedsiębiorczości
  29. Mazur Beata – matematyka
  30. Michalski Maciej – geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
  31. Mieszczańska Bogumiła – nauczyciel bibliotekarz
  32. Mołoń Sylwia – język francuski
  33. Ogrodnik Tomasz – p.o. dyrektora szkoły, matematyka
  34. Partycka Małgorzata – informatyka, podstawy przedsiębiorczości
  35. Piórkowska-Robak Małgorzata – wicedyrektor, matematyka
  36. Plisińska Alicja – chemia, fizyka, wychowawczyni kl. ID
  37. Ringwelska-Kanabaj Anna – język francuski, język hiszpański, wychowawczyni kl. IF
  38. Roszczynialska-Buko Maria – język angielski
  39. Sadłoń Paweł – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca kl. IIA
  40. Smolak Małgorzata – geografia, wychowawczyni kl. IIB
  41. Smolińska Wiesława – historia, wiedza o społ., historia i teraźniejszość, wychowawczyni kl. IB
  42. Soboczyński Szymon – fizyka
  43. Soroka Urszula – język angielski, wychowawczyni kl. IIID
  44. Stasik Dorota – psycholog
  45. Szczypior Anna – język angielski
  46. Szreter Jadwiga – język polski, wychowawczyni kl. IA
  47. Treder Monika – matematyka
  48. Walaszek Paweł – historia, historia i teraźniejszość
  49. Wardyn Grażyna – język angielski
  50. Wasilewicz Leszek – fizyka, wychowawca kl. IIC
  51. Witka Jarosław – wychowanie fizyczne, wychowawca kl. IIIB
  52. Zagulski Grzegorz – biologia, wychowawca kl. IE
  53. Zielińska-Reszka Wioletta – język polski
  54. Ziemian Ewelina – matematyka, informatyka
  55. Znosko Małgorzata – matematyka