Potrzebni wolontariusze

 

Fundacja “Miasta Sportu” oraz Miasto Gdynia  serdecznie zaprasza osoby zainteresowane sportem  do pomocy przy organizacji ONICO Gdynia Półmaraton  w dniach 16-18.03.2018 r.
w charakterze Wolontariusza.

ONICO Gdynia Półmaraton, organizowany jest pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni oraz przy współpracy Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gdyni.
Wolontariat  to ogromne wsparcie zarówno dla organizatorów półmaratonu, jak i dla sportowców biorących udział w zawodach.

Wolontariat w swojej definicji to bezpłatna, świadoma i dobrowolna pomoc innym. W takim też duchu budujemy nasz wolontariat. Jest to oferta dla wszystkich ludzi dobrej woli, pasjonatów, którzy chcą wesprzeć ten bieg.

Nasza oferta udziału w wolontariacie ONICO Gdynia Półmaraton  jest skierowana do osób pełnoletnich – studentów, osób pracujących, emerytów. Dysponujemy również sporą liczbą ciekawych ofert prac dla młodzieży, która nie ukończyła jeszcze 18 roku życia.

Chociaż działalność wolontariuszy w swojej definicji zakłada m.in. bezpłatność świadczonej pomocy, to przyłączają się do nas możesz uzyskać jednak naprawdę wiele korzyści.

Udział w ONICO Gdynia Półmaraton dla wolontariuszy to okazja do zdobycia nowych umiejętności i bezcennych doświadczeń, poznanie nowych ludzi i wspaniałych sportowców
z całego świata.

Wolontariat podczas ONICO Gdynia Półmaraton to ponadto okazja do brania udziału
w przygotowaniach i przebiegu wielkiej imprezy sportowej.

Doświadczenie to może być bezcenne dla wielu ochotników, którzy będą mogli zdobyte umiejętności wykorzystać w swoim życiu prywatnym i zawodowym.

 

 

Co oferujemy?

Wolontariat ONICO Gdynia Półmaraton to niepowtarzalna okazja nabycia nowych, praktycznych umiejętności, poznania wielu ciekawych ludzi, a przede wszystkim dobrej zabawy w doborowym towarzystwie. Pośród wielu zadań, które czekają na wolontariuszy podczas ONICO Gdynia Półmaraton każdy może znaleźć coś dla siebie.

Każdy wolontariusz, który zdecyduje się pomóc przy organizacji ONICO Gdynia Półmaraton   otrzyma tzw. pakiet wolontariacki zawierający m.in:

  • pamiątkową koszulkę wolontariusza ONICO Gdynia Półmaraton
  • identyfikator ze smyczą
  • wyżywienie i napoje w trakcie imprezy
  • ubezpieczenie NNW na kwotę 5 tys./osoba
  • zaświadczenie o współpracy
  • możliwość zdobycia cennych nagród w programie lojalnościowym Fundacji

Czego oczekujemy?

Od wolontariusza ONICO Gdynia Półmaraton 2018 r. oczekujemy przede wszystkim rzetelności, uczciwości i zaangażowania w wykonywaną pracę. Od pracy wolontariuszy zależy bowiem bezpieczeństwo uczestników półmaratonu, ale także w dużej mierze wolontariusze budują atmosferę każdej dużej imprezy sportowej.

Główne zadania wolontariuszy:

PAKOWANIE PAKIETÓW SPORTOWYCH

POMOC W BIURZE ZAWODÓW

PODAWANIE WODY  I  IZOTONIKÓW

POMOC W PUNKCIE DEPOZYTU

STREFA STARTU I METY

OBSTAWA TRASY BIEGOWEJ

POMOC ELICIE

Wszelkie informacje na stronie http://www.gdyniapolmaraton.pl/ oraz na
stronie https://www.facebook.com/fundacjamiastasportu/

You may also like...