Licealiada w siatkówce plażowej w Gdyni

Licealiada w Siatkówce Plażowej w Gdyni – 2 czerwca 2022r.

Po 3 letniej przerwie kiedy w 2019 roku w Finale Wojewódzkim w Siatkówce Plażowej, nasza reprezentacja chłopców w składzie: Jakub Kraut, Konrad Bobrycki i Zbigniew Borek zdobyła po raz pierwszy w historii szkoły tytuł Mistrza Województwa Pomorskiego – odbyły się rozgrywki na szczeblu powiatu. Nasze reprezentacje dziewcząt w składzie: Amelia Roczyniewska, Olga Bruggemann, Ola Wasiuta oraz chłopców: Damian Kalisiak, Maksymilian Wdowczyk i Mateusz Rozmysłowicz uplasowały się na III miejscu. Poziom zawodów był wyrównany i stał na wysokim poziomie sportowym. Warto dodać, że zwyciężczynie turnieju- zawodniczki IALO oraz chłopcy z XIV LO zdobyli tydzień później tytuł Mistrzów Województwa. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.