Konkursy!!! Do zdobycia elektronika lub nawet 3000 zł

Choć czas nauki jest wymagający, a w dodatku spędzamy go głównie w domu, warto wyjść z codziennej rutyny i zrobić coś nowego.

Okazje trafiają się same, a tym razem proponujemy aż dwie:

Zielona Europa - Zróbmy to razem! Wizyta studyjna w zakresie zrównoważonego  transportu oraz efektywności energetycznej
  1. Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” zachęca do udziału w konkursie “Zielona Europa – zróbmy to razem”.
    Celem konkursu jest uświadamianie mieszkańców województwa pomorskiego nt. założeń Europejskiego Zielonego Ładu (EU Green Deal – EGD) – strategicznego planu na rzecz budowy zrównoważonej gospodarki UE , umożliwiającego bardziej efektywne wykorzystanie zasobów, obniżenie poziomu zanieczyszczeń, powstrzymanie zmian klimatu i przeciwdziałanie utracie różnorodności biologicznej.
    Zbierz grupę 3-4 osób i stwórz pracę w wybranej formie (prezentacja multimedialna, spot, clip, piosenka, wiersz, animacja, plakat, komiks, itp.) i pokaż swój pomysł na zmianę najbliższego otoczenia w kierunku neutralności klimatycznej. Pamiętajcie by pracować pod opieką nauczyciela Konkurs trwa od 13 listopada do 14 grudnia 2020 r.

Szczegóły konkursu i informacje o nagrodach w regulaminie.

A tu formularz zgłoszeniowy.

Pozytywne społeczeństwo | Konkursy Kreatywne

2. Już po raz trzeci ruszył konkurs filmowy „Pozytywne Społeczeństwo”, którego organizatorem jest Fundacja “Action Life”!
Zadaniem konkursowym jest przygotowanie filmu trwającego od 1 do 5 minut, dotyczącego profilaktyki przemocy, agresji, przestępczości i uzależnień. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło „Zostańmy w kontakcie”!
Film może być opracowany w różnej formie i wykorzystywać różne środki wyrazu (dokument, reportaż, fabuła, animacja, reklama). Prace powinny być artystyczną wypowiedzią uczestników konkursu. Mogą go zgłaszać zespoły od 2 do 5 osób, złożone z młodzieży w wieku 14-18 lat. Filmy można przesyłać do 29 listopada do godziny 23:59.

Szczegóły dotyczące etapów konkursu i nagród w regulaminie.

You may also like...