Konkurs rocznicowy dla uczniów VI LO

11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Przejście w tryb nauczania zdalnego uniemożliwia nam zorganizowanie apelu, wspólnego szycia kotylionów lub wzięcia udziału w Gdyńskiej Paradzie Niepodległości. Jednocześnie w lutym przypadła setna rocznica powrotu Pomorza do Polski, a za miesiąc obchodzimy 50. rocznicę wydarzeń grudnia 1970 roku.

W związku z tym organizujemy dla uczniów VI LO konkurs, w którym można pokazać swoje talenty – nie tylko plastyczne. Przedstawcie w graficzny sposób (dopuszczalne jest też użycie tekstu) odczucia bądź przemyślenia związane z jedną ze wspomnianych rocznic. Zapoznajcie się z regulaminem opublikowanym na stronie naszej szkoły. Dla najlepszych prac przygotowano nagrody rzeczowe (książki), uczestnicy zostaną również ocenieni przez swoich nauczycieli historii, wiedzy o społeczeństwie lub historii i społeczeństwa.

Zachęcamy Was wszystkich do wzięcia udziału w naszym konkursie! (Przy okazji warto pamiętać o inicjatywach władz publicznych, samorządowych i organizacji społecznych, które starają się uczcić Święto Niepodległości w trudnym czasie dystansu społecznego).”

You may also like...