Dzień Nauczyciela w VILO

13 października odbył się w naszej szkole apel z okazji Święta Edukacji Narodowej. Został przygotowany przez klasę 2D z nieocenioną pomocą wychowawcy – Pana profesora Pawła Sadłonia oraz Pani profesor Anny Dobrowolskiej-Rudowicz. Całą imprezę brawurowo poprowadzili Iga Szubelak i Krzysztof Jankowski.

W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor Ewa Śliwińska, która wraz z Panią Wicedyrektor Anną Gładysz-Biszko złożyła naszym nauczycielom życzenia i wręczyła zasłużone nagrody. Następnie mikrofon przekazano Przewodniczącemu Samorządu Uczniowskiego – Hubertowi Oleksiakowi. W imieniu całej społeczności uczniowskiej życzył on wszystkim pedagogom      radości, wytrwałości w pracy i spełnienia marzeń.

Później nastąpiła część artystyczna – zaprezentowano 25-minutowy film, w którym nauczyciele opowiedzieli o swoich szkolnych czasach i doświadczeniach związanych z pracą w VILO. Seans rozbawił zarówno grono pedagogiczne, jak i uczniów. Na zakończenie wystąpili Julia Jędrzejczak (śpiew) i Kamil Rykała (gitara) z piosenką Avicii „Wake me up”.

Może Ci się również spodoba