NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0. W NASZEJ SZKOLE

 

 

 

Zainteresowanie naszych czytelników wzbudzają nowe książki w bibliotece. Znalazły się u nas w związku z udziałem, po raz drugi, naszej szkoły w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. Niedawno proponowaliśmy Wam wybieranie książek do kupienia, a teraz czas na realizację tej listy życzeń. Oprócz nowych lektur są książki rekomendowane przez naszych uczniów i nauczycieli: powieści młodzieżowe, fantasy, obyczajowe, historyczne…
Systematycznie są one opracowywane i przygotowywane do wypożyczania przez naszych czytelników.  Te książki, które są już dostępne znajdziecie w zestawieniach na stronie: https://biblioteka.librus.pl/opacWeb/bstart/2085.

Zachęcamy do wypożyczeń. Jest w czym wybierać.
A kolejna porcja naszych nowości jest w trakcie wprowadzania i opracowania w systemie komputerowym Librus e-biblio.
Możecie jeszcze zgłaszać swoje propozycje zakupu książek.

 

Możesz również polubić…