Nauczyciele VI LO

LISTA NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
od 1.09.2020 r.

  1. Borys Agnieszka – język niemiecki 
  2. Chalimoniuk Natalia – n-l bibliotekarz, wdżwr 
  3. Chorab Andrzej – wychowanie fizyczne 
  4. Czoków Magdalena – wychowanie fizyczne
  5. Dobrowolska-Rudowicz Anna – j. polski, j. angielski 
  6. Fiedorowicz Elżbieta – matematyka 
  7. Gajewska Magdalena – język angielski 
  8. Gładysz-Biszko Anna – chemia, informatyka, przyroda
  9. Gorzkowska Sonia – matematyka
  10. Gross Marzena – biologia
  11. Grzymała Grażyna – biologia
  12. Jabłonowska-Stojek Ewa – chemia, przyroda 
  13. Kallas Mariola – język polski, wiedza o kulturze 
  14. Kawa Anna – religia 
  15. Kleina Halina – wychowanie fizyczne
  16. Klimkowska Marzenna – chemia, informatyka 
  17. Kosmalski Grzegorz – język niemiecki
  18. Kościelak Małgorzata – chemia 
  19. Kowalska Magdalena – pedagog 
  20. Krause-Szymura Małgorzata – historia, wiedza o społeczeństwie
  21. Kul Joanna – język angielski 
  22. Kurowska Krystyna – n-l bibliotekarz 
  23. Lachowicz Magdalena – wychowanie fizyczne 
  24. Lew-Kiedrowska Beata – fizyka 
  25. Luścińska Katarzyna – język angielski 
  26. Łojek-Kurzętkowska Maria – etyka, filozofia 
  27. Majda Jolanta – język niemiecki
  28. Małkowska Maria – podstawy przedsiębiorczości 
  29. Mazur Beata – matematyka
  30. Michalak Małgorzata – matematyka
  31. Michalik Mariusz – fizyka 
  32. Michalski Maciej – geografia, edukacja dla bezpieczeństwa 
  33. Parakiewicz Anna – matematyka
  34. Partycka Małgorzata – informatyka, podstawy przedsiębiorczości 
  35. Piórkowska-Robak Małgorzata – matematyka
  36. Ringwelska-Kanabaj Anna – język francuski, język hiszpański
  37. Roszczynialska-Buko Maria – język angielski 
  38. Rutyńska Krystyna – język polski
  39. Sadłoń Paweł – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
  40. Smolak Małgorzata – geografia
  41. Smolińska Wiesława – historia, wiedza o społeczeństwie
  42. Sobczak-Korda Małgorzata – n-l bibliotekarz
  43. Soroka Urszula – język angielski 
  44. Stankiewicz Dorota – matematyka
  45. Stasik Dorota – psycholog 
  46. Szczypior Anna – język angielski 
  47. Szreter Jadwiga – język polski
  48. Śliwińska Ewa – matematyka
  49. Świętosławski Mateusz – religia 
  50. Topolewska Wiktoria – język polski
  51. Walczewska Agata – chemia
  52. Wardyn Grażyna – język angielski
  53. Wasilewicz Leszek – fizyka 
  54. Witka Jarosław – wychowanie fizyczne

You may also like...