LISTA NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
- Borys Agnieszka – język niemiecki
- Chalimoniuk Natalia – nauczycie bibliotekarz, wdżwr
- Chorab Andrzej – wychowanie fizyczne
- Czoków Magdalena – wychowanie fizyczne
- Dobrowolska-Rudowicz Anna – język polski
- Dopieralski Marek – religia
- Gajewska Magdalena – język angielski
- Gałązka Małgorzata – język polski
- Gross Marzena – biologia
- Grzymała Grażyna – biologia
- Gzela Adam – matematyka
- Jabłonowska-Stojek Ewa – chemia
- Jank Adam – filozofia, etyka
- Jeszke Anna – fizyka
- Jędrzejak Karolina – matematyka, informatyka
- Jurewicz Emilia – język angielski
- Kawa Anna – religia
- Kosmalski Grzegorz – język niemiecki
- Kościelak Małgorzata – chemia
- Kowalska Magdalena – pedagog
- Kowalska Marta – pedagog specjalny
- Krause-Szymura Małgorzata – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i teraźniejszość
- Kul Joanna – język angielski
- Kurowska-Sobczyk Krystyna – język polski
- Lachowicz Magdalena – wychowanie fizyczne
- Luścińska Katarzyna – język angielski
- Łuczyńska Katarzyna – matematyka
- Majda Jolanta – język niemiecki
- Małkowska Maria – podstawy przedsiębiorczości
- Mazur Beata – matematyka
- Michalski Maciej – geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
- Mieszczańska Bogumiła – nauczyciel bibliotekarz
- Mołoń Sylwia – język francuski
- Ogrodnik Tomasz – p.o. dyrektora szkoły, matematyka
- Partycka Małgorzata – informatyka, podstawy przedsiębiorczości
- Piórkowska-Robak Małgorzata – wicedyrektor, matematyka
- Plisińska Alicja – chemia, fizyka
- Ringwelska-Kanabaj Anna – język francuski, język hiszpański
- Roszczynialska-Buko Maria – język angielski
- Sadłoń Paweł – historia, wiedza o społeczeństwie
- Smolak Małgorzata – geografia
- Smolińska Wiesława – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i teraźniejszość
- Soboczyński Szymon – fizyka
- Soroka Urszula – język angielski
- Stasik Dorota – psycholog
- Szczypior Anna – język angielski
- Szreter Jadwiga – język polski
- Treder Monika – matematyka
- Tomaszewska Anna – język angielski
- Walaszek Paweł – historia, historia i teraźniejszość
- Wardyn Grażyna – język angielski
- Wasilewicz Leszek – fizyka
- Witka Jarosław – wychowanie fizyczne
- Zagulski Grzegorz – biologia
- Zielińska-Reszka Wioletta – język polski
- Ziemian Ewelina – matematyka, informatyka
- Znosko Małgorzata – matematyka