Konsultacje w roku szkolnym 2020/2021

Tryb pracy stacjonarnej po umówieniu się telefonicznieTryb pracy zdalnej – czat prywatny na platformie Teams
Lp.NazwiskoImięDzień tygodniaGodzina lekcyjnaDzień tygodniaGodzina
1BorysAgnieszkawtorek8wtorek12.30-13.15
2ChorabAndrzejwtorek9wtorek15.00-15.45
3CzokówMagdalenaponiedziałek1poniedziałek7.45 – 8.30
4Dobrowolska-RudowiczAnnawtorek1czwartek15.00-15.45
5FiedorowiczElżbietawtorek1wtorek7.45 – 8.30
6GajewskaMagdalenaponiedziałek1wtorek14.15-15.00
7Gładysz-BiszkoAnnaczwartek9czwartek15.00-15.45
8GorzkowskaSoniapiątek1poniedziałek14.15-15.00
9GrossMarzenaśroda8środa14.15-15.00
10GrzymałaGrażynawtorek8wtorek14.15-15.00
11Jabłonowska-StojekEwawtorek8czwartek12.30–13.15
12KallasMariolaśroda9wtorek14.15-15.00
13KawaAnnaponiedziałek10poniedziałek15.55–16.40
14KleinaHalinawtorek1wtorek7.45 – 8.30
15KlimkowskaMarzennaponiedziałek10środa13.15–14.00
16KosmalskiGrzegorzśroda9
17KościelakMałgorzatapiątek7wtorek15.55-16.40
18Krause-SzymuraMałgorzatapiątek9piątek15.00 -15.45
19LachowiczMagdalenawtorek9piątek12.30–13.15
20Lew-KiedrowskaBeataponiedziałek9poniedziałek15.15-16.00
21LuścińskaKatarzynaśroda1poniedziałek15.00-15.45
22Łojek-KurzętkowskaMariaśroda8środa14.15-15.00
23MajdaJolantawtorek8wtorek14.15-15.00
24MazurBeatawtorek9wtorek15.00-15.45
25MichalakMałgorzataczwartek1wtorek7.45 – 8.30
26MichalikMariuszpiątek9wtorek11.15-12.00
27MichalskiMaciejśroda10środa15.55-16.40
28ParakiewiczAnnaponiedziałek1poniedziałek9.35–10.20
29PartyckaMałgorzataśroda10czwartek9.35–10.20
30Piórkowska-RobakMałgorzatawtorek9wtorek11.45–12.30
31Ringwelska-KanabajAnnawtorek9wtorek15.05–15.50
32Roszczynialska-BukoMariaponiedziałek9poniedziałek15.00-15.45
33RutyńskaKrystynaponiedziałek9czwartek13.15-14.00
34SadłońPawełczwartek9wtorek15.00-15.45
35SmolakMałgorzatawtorek1wtorek7.45 – 8.30
36SmolińskaWiesławaczwartek8czwartek14.15-15.00
37SorokaUrszulapiątek8piątek9.35-10.20
38StankiewiczDorotaponiedziałek8środa15.00-15.45
39SzczypiorAnnawtorek1wtorek7.45 – 8.30
40SzreterJadwigapiątek1czwartek9.35–10.20
41ŚliwińskaEwaponiedziałek9środa7.45 – 8.30
42ŚwiętosławskiMateuszpiątek8piątek14.15-15.00
43TopolewskaWiktoriaczwartek8czwartek14.15-15.00
44WalczewskaAgataśroda10środa15.50-16.35
45WardynGrażynaponiedziałek9czwartek7.45 – 8.30
46WasilewiczLeszekśroda9środa15.05-15.50
47WitkaJarosławponiedziałek8wtorek11.35–12.20

You may also like...