Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/23

Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/23

Lp. Nazwisko Imię Propozycja pracy stacjonarnej w szkole Uwagi
Dzień tygodnia Godzina
1 Borys Agnieszka poniedziałek 11.20 – 12.20
2 Chalimoniuk Natalia wtorek 15.00 -16.00
3 Chorab Andrzej poniedziałek 15.30 – 16.30
4 Czoków Magdalena nieobecna ——-
5 Dworak Marzena czwartek 15.00 – 16.00 co 2 tydzień
6 Gajewska Magdalena wtorek 12.20 – 13.20
7 Gałązka Małgorzata czwartek 9.25 –10.25
8 Gładysz-Biszko Anna środa 12.30 – 13. 30
9 Gorzkowska Sonia poniedziałek 10.00 – 11.00
10 Gross Marzena wtorek 15.00  – 16.00
11 Grzymała Grażyna piątek 12.20 – 13.20
12 Jabłonowska-Stojek Ewa poniedziałek 7.40 – 8.40
13 Józefczyk Karina poniedziałek 15.50 – 16.50 co 2 tydzień
14 Kawa Anna wtorek 11.35 – 12.35
15 Kleina Halina poniedziałek 10.30 – 11.30
16 Kosmalski Grzegorz środa 9.25 –10.25
17 Kościelak Małgorzata wtorek 11.20 – 12.20
18 Kowalska Magdalena środa 11.00 – 12.00
19 Krause-Szymura Małgorzata czwartek 11.20 – 12.20
20 Kul Joanna wtorek 11.15 – 12.15
21 Kurowska-Sobczyk Krystyna wtorek 13.25 – 14.25
22 Lachowicz Magdalena czwartek 15.00 – 16.00
23 Lew Kiedrowska Beata środa 7.40 – 8.40
24 Luścińska Katarzyna piątek 7.35 – 8.35
25 Łojek-Kurzętkowska Maria środa 16.00 – 17.00
26 Majda Jolanta czwartek 8.35 – 9.35
27 Małkowska Maria wtorek 7.15 – 7.45
28 Mazur Beata wtorek 9.30 – 10.30
29 Michalak Małgorzata wtorek 10.20 – 11.20
30 Michalski Maciej wtorek 10.20 – 11.20
31 Mieszczańska Bogumiła środa 9.00 – 10.00
32 Parakiewicz Anna środa 7.30 – 8.30
33 Partycka Małgorzata poniedziałek 9.30 – 10.30
34 Piórkowska-Robak Małgorzata poniedziałek 11.30 – 12.30
35 Rasiewicz Mateusz wtorek 12.30 – 13.30
36 Ringwelska-Kanabaj Anna wtorek 13.15 – 14.15
37 Roszczynialska-Buko Maria środa 10.30 – 11.30
38 Sadłoń Paweł wtorek 7.40 – 8.40
39 Smolak Małgorzata czwartek 7.40 – 8.40
40 Smolińska Wiesława poniedziałek 11.15 – 12.15
41 Soroka Urszula piątek 10.20 – 11.20
42 Stasik Dorota środa 17.00 – 18.00
43 Subczyński Włodzimierz czwartek 15.00 – 16.00
44 Szreter Jadwiga wtorek 13.10 – 14.10
45 Śliwińska Ewa poniedziałek 14.15 – 15.15
46 Wardyn Grażyna piątek 7.40 – 8.40
44 Wasilewicz Leszek wtorek 7.40 – 8.40
45 Więch Michał środa 11.20 – 12.2
46 Witka Jarosław środa 12.20 – 13.20

 

Może Ci się również spodoba