Konsultacje dla uczniów i rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2021/2022

 

Konsultacje dla uczniów i rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2021/22

Lp. Nazwisko Imię Tryb pracy stacjonarnej po
umówieniu się telefonicznie
Tryb pracy zdalnej – czat
prywatny na platformie Teams
Dzień tygodnia Godzina lekcyjna Dzień tygodnia Godzina
1 Borys Agnieszka czwartek 12.30-13.15 czwartek 12.30-13.15
2 Chorab Andrzej poniedziałek 15.05-15.50 wtorek 15.05-15.50
3 Gajewska Magdalena piątek 13.15-14.00 poniedziałek 14.15-15.00
4 Gałązka Małgorzata poniedziałek 15.05-15.50 poniedziałek 18.00-18.45
5 Gładysz-Biszko Anna środa 15.00-15.30 środa 15.00-15.30
6 Gorzkowska Sonia piątek 13.25-14.10 piątek 13.25-14.10
7 Gross Marzena czwartek 14.10-15.00 czwartek 14.10-15.00
8 Grzymała Grażyna wtorek 9.35-10.20 wtorek 9.35-10.20
9 Jabłonowska-Stojek Ewa środa 11.35-12.20 środa 11.35-12.20
10 Jeszke Anna środa 15.05-15.50 środa 15.05-15.50
11 Kallas Mariola czwartek 15.05-15.50 czwartek 15.05-15.50
12 Kawa Anna poniedziałek 15.05-15.50 poniedziałek 15.05-15.50
13 Kleina Halina piątek 14.15-15.00 piątek 14.15-15.00
14 Klimkowska Marzenna wtorek 15.50-16.30 wtorek 15.50-16.30
15 Kosmalski Grzegorz piątek 14.15-15.00 piątek 14.15-15.00
16 Kościelak Małgorzata wtorek 10.30-11.15 wtorek 10.30-11.15
17 Krause-Szymura Małgorzata poniedziałek 14.15-15.00 piątek 18.00-19.00
18 Kul Joanna środa 11.35-12.20 środa 11.35-12.20
19 Lachowicz Magdalena poniedziałek 15.05-15.50 czwartek 15.05-15.50
20 Lew Kiedrowska Beata czwartek 14:15-15:00 czwartek 14:15-15:00
21 Luścińska Katarzyna czwartek 15.05-15.50 czwartek 13.25-14.10
22 Łojek-Kurzętkowska Maria środa 15.05-15.50 środa 15.05-15.50
23 Majda Jolanta piątek 15.05-15.50 piątek 15.05-15.50
24 Małkowska Maria środa 15.05-15.50 środa 15.05-15.50
25 Mazur Beata wtorek 7.45 – 8.30 wtorek 7.45 – 8.30
26 Michalak Małgorzata wtorek 7.45 – 8.30 wtorek 14.15-15.00
27 Michalski Maciej środa 15.55-16.40 środa 15.55-16.40
28 Parakiewicz Anna wtorek 13.25-14.10 wtorek 10.30-11.15
29 Partycka Małgorzata czwartek 10 godz. lek. środa 17,30
30 Piórkowska-Robak Małgorzata czwartek 15.00-15.30 wtorek 11.15-11.35
31 Rasiewicz Mateusz środa 10.30 – 11.115 środa 10.30-11.15
32 Ringwelska-Kanabaj Anna środa 15.05-15.50 środa 15.05-15.50
33 Roszczynialska-Buko Maria poniedziałek 15.05-15.50 poniedziałek 15.05-15.50
34 Rutyńska Krystyna poniedziałek 13.55-14.10 poniedziałek 13.55-14.10
35 Sadłoń Paweł poniedziałek 15.05-15.50 środa 15.55-16.40
36 Smolak Małgorzata wtorek 15.05-15.50 wtorek 15.05-15.50
37 Smolińska Wiesława poniedziałek 15.05-15.50 poniedziałek 15.05-15.50
38 Soroka Urszula piątek 9.35-10.20 piątek 9.35-10.20
39 Szczypior Anna piątek 7:45-8:30 piątek 7:45 – 08:30
40 Szreter Jadwiga poniedziałek 7:45-8:30 poniedziałek 7:45 – 08:30
41 Śliwińska Ewa środa 7.45-8.30 środa 7.45 – 8.30
42 Topolewska Wiktoria czwartek 7.45-8.30 czwartek 7.45-8.30
43 Wardyn Grażyna piątek 7.45-8.30 piątek 7.45-8.30
44 Wasilewicz Leszek wtorek 7:45-8:30 poniedziałek 7:45 – 8:30
45 Więch Michał środa 12.30-13.30 poniedziałek 14.00 – 15.00
46 Witka Jarosław środa 14.15-15.00 wtorek 15.05-15.50

You may also like...